Televisió

Programació

Dissabte, 20 abril de 2019
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies locals
Informatius
09.30
Judici a l'1-O
Reemissió.
Informatius
10.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
No pot ser!
Big data, big brother
Altres
12.20
TV3xunTUB
Eduard Farelo
Altres
13.20
Zona zàping
Altres
13.50
La vaca Connie
Infantils
06.00
Les tres bessones
Infantils
06.42
Horaci Inuït
Infantils
07.31
La roca dels Frarets
Infantils
07.48
Mic
Infantils
08.10
Els Dringuets
Infantils
08.37
Pel·lícula: Les aventures de Rocky i Bullwinkle
Pel·lícules
09.00
La família del Super3
Infantils
10.28
Tib i Tatoum
Infantils
10.54
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
11.31
L'equip Spike
Infantils
12.04
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
12.56
Bola de drac Z Kai
Infantils
13.58
8 de 8
Altres
06.00
Catalunya Blues
Altres
06.30
RAC1
Altres
07.00
Televenda
Altres
09.52
El Barça juga a 8tv
Esports
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Judici a l'1-O
Reemissió.
Informatius
10.00
Notícies locals
Informatius
21.30
Zona zàping
Altres
13.50
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Tarda de cine: Troia
Pel·lícules
15.40
Tarda de cine: Ara o mai
Pel·lícules
18.20
Atrapa'm si pots
Altres
20.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Adossats
Altres
21.55
Bola de drac Z Kai
Infantils
13.58
Oddbods
Infantils
14.42
Pel·lícula: Casper, escola d'ensurts
Pel·lícules
15.20
Pel·lícula: Ribbit
Pel·lícules
16.34
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
17.52
Artús i els vailets de la Taula Rodona
Infantils
18.05
Zip Zip
Infantils
18.40
Els germans Kratt
Infantils
19.04
Oddbods
Infantils
19.48
Oddbods
Infantils
20.11
Pel·lícula: Winx: el secret del regne perdut
Pel·lícules
20.27
Els Amics de les Arts: Symphonic Project
Altres
21.55
El Barça juga a 8tv
Esports
13.00
Rumbo al inglés
Nivel Principiante (Bajo)
Altres
15.07
Rumbo al inglés
Nivel Principiante (Bajo)
Altres
15.37
Barcelonautes
Altres
16.07
Pel·lícula: PD James: la sala del crimen
Pel·lícules
16.45
Pel·lícula: Un viaje desde el corazón
Pel·lícules
20.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Cicle Jajajazz
Altres
22.00
Notícies locals
Altres
23.50
Adossats
Altres
21.55
Pel·lícula: Un home perfecte
Pel·lícules
23.25
Notícies 3/24
Informatius
01.00
Ritmes a l'aula
Altres
03.00
Cava de blues
Altres
03.30
Fusió i swing a l'estudi
Altres
04.15
Jazz a l'estudi
Altres
05.00
Els Amics de les Arts: Symphonic Project
Altres
21.55
El documental
Documentals
23.20
El documental
Documentals
00.20
Programa sindical UGT
Altres
01.19
Els misteris d'en Murdoch
Càson dena!
Sèries
01.29
Hiperevolució: L'auge dels robots
Comunicació, sentits i aprenentatge
Documentals
02.53
William Still, el pare del ferrocarril subterrani
Documentals
03.51
Viure als Pirineus. A banda i banda
Cinto Gabriel i Jean Hourticq, hivern
Documentals
04.46
Xarxa natura
Documentals
05.38
Xarxa natura
Documentals
05.43
Videoclips catalans
Altres
05.48
Pel·lícula: The Outcast
Pel·lícules
22.00
Clips
Altres
02.00